O NÁS

Naša spoločnosť bola založená v roku 2009 na základe živnosti pričom neskor prešla na právnu formu s.r.o. a do dnešného dňa spoločnosť zrealizovala niekoľko stoviek kompletných rekonštrukcií bytov, domov, kúpeľní, bytových jadier po celom území Slovenska. Spoločnosť svoju činnosť zameriava hlavne na rekonštrukčné práce pričom zastrešujeme komplexne všetky potrebné práce a služby pri rekonštrukciách preto je náš pracovný tím zostavený zo 16 zamestnancov. Vďaka odborne zaškoleným pracovníkom a ich neustálom kvalifikovaní v tejto oblasti garantujeme vysokú efektivitu a profesionalitu práce na najvyššej úrovni. V začiatkoch spoločnosť realizovala a odovzdávala do užívania klientom v priemere 4 kúpeľne, bytové jadra za mesiac. Od 2011 roku má spoločnosť vďaka odporúčaniam našich klientov a postaveniu na trhu nárast prác pričom každý mesiac odovzdávame do užívania klientom viac ako 16 rekonštrukcií pričom rekonštrukčné práce pri kúpeľňach a jadrách netrvajú dlhšie ako 5 dni. Doba realizácie pri kompletnej rekonštrukcií celého bytu nie je dlhšia ako 2-3 týždne podľa rozsahu prác.

Rekonštrukcie bytov, jadier a kúpeľní do 5 dní !!!

Svoju činnosť zameriavame hlavne v krajoch Bratislavský, TrnavskýTrenčiansky, Nitrianský a Žilinský kraj pričom zastrešujeme komplexne interiérové a exteriérové stavebné práce ktoré sú uvedené v našej ponuke.

Ponuka práce:

– Rekonštrukcie Bytov, Bytových jadier, Kúpeľní

– Búracie a demolačné práce

– Murárske práce

– Obkladačské práce

– Vodoinštalačné práce

– Elektroinštalačné práce

– Kurenárske práce

– Maliarske práce

– Sadrokartónové práce

Na základe Vášho oslovenia sa s Vami radi stretneme a osobne prekonzultujeme Vaše požiadavky naším vedúcim pracovníkom a na ich základe Vám vypracujeme BEZPLATNÚ cenovú kalkuláciu.

Neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na spoluprácu.