Connection failed: SQLSTATE[HY000] [1040] Too many connections Majcichov - Rekonštrukcie bytových jadier | Instavex

Majcichov - Rekonštrukcie bytových jadier | Instavex

Majcichov - Rekonštrukcie bytových jadier

Aj v lokalite Majcichov ponúkame rekonštrukcie bytových jadier. Umakartové jadra sa nachádzajú vo väčšine panelových domov. Životnosť pôvodných umakartových jadier už dávno vypršala a už dávno nespĺňajú technické normy a samozrejme kultúru moderného bývania. Pôvodná konštrukcia je zhotovená z umakartu a oceľovej alebo drevenej konštrukcie pričom sú použité staré vodovodné rozvody a staré el. hliníkové rozvody. Prerábky bytových jadier realizujeme v Bratislave, Trnave, Nitre, Pezinku, Senci a v blízkom okoli daných miest.
V rámci lokality Trnavský kraj ponúkame rekonštrukcie bytových jadier aj v ďalších mestách a obciach. Neváhajte nás kontaktovať, kvalitu a profesionalitu našich služieb môžu oceniť aj obyvatelia niektorej z týchto lokalít: Hrnčiarovce nad Parnou , Baloň , Piešťany , Vozokany , Žlkovce , Skalica , Čenkovce , Mostová , Sasinkovo , Pusté Sady , Kvetoslavov , Bašovce , Potônske Lúky , Trstená na Ostrove , Dobrohošť , Šajdíkove Humence , Mad , Chtelnica , Váhovce , Kráľov Brod , Ostrov , Cerová , Vlčkovce , Chropov , Dechtice alebo Jelka .

Partneri
Instavex s.r.o.

Ponúkame elektroinštalačné, plynoinštalačné, kúrenárske, maliarske práce a výstavbu domov. BEZPLATNÉ obhliadky a cenové ponuky. Obklady a sanita až o 25% lacnejšia.

Kontakt

Karpatské námestie 10
83106 Bratislava

tel: 0917 751 129
email: instavex@instavex.sk

Pracovná doba

Pon. - pia.: 8:00 - 16:00

Mám záujem o ponuku o BEZPLATNÚ nezáväznú obhliadku a ponuku
budeme vás kontaktovať
v čo najkratšom čase
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem