Elektroinštalácie bytov a domov | Instavex

Elektroinštalácie bytov a domov

Či už chcete prerobiť Vašu starú elektroinštaláciu, ale urobiť elektroinštaláciu v novostavbe sme pripravený vykonať pre Váš všetky potrebné práce. Vo väčšine bytov sú pôvodné hliníkové rozvody ktoré už dávno nespĺňajú aktuálne predpisy a záťažové stupne a preto je potrebné ich vymeniť za nové medene rozvody aj s novou ističovou skrinkou. Tá už obsahuje ako silnejšie a spoľahlivejšie ističe pre svetelné a zásuvkové rozvody tak aj prúdový chránič ktorí maximalizuje bezpečnosť elektriny vo Vašom byte alebo dome. Prerábky elektrických rozvodov realizujeme v Bratislave, Trnave, Nitre, Pezinku, Senci a v blízkom okoli daných miest.

V dnešnej dobe sa používa v bytoch a domoch omnoho viac spotrebičov a elektroniky preto je na elektrický rozvod omnoho väčšia záťaž ktorú musí kabeláž a ističe uniesť.

Realizujeme:

  • Kompletné elektroinštalácie bytov a domov a objektov.
  • Demontáž pôvodných rozvodov a inštalácia novej kabeláže s vysekaním drážok a vyspravením drážok.
  • Montáž a zapojenie svietidiel, vypínačov a zásuviek.
  • Výmenu ističových skriniek.
  • Dodávku svietidiel, vypínačov a zásuviek, ističov, káblov, snímačov, senzorov.
  • Revízne správy.

Pre zhotovenie novej elektroinštalácie nie sú potrebné len certifikáty, ale aj skúsenosti a prax ktoré naša spoločnosť má. Máme všetky potrebné certifikáty pričom zabezpečujeme aj revízne správy ktoré vypracujeme na požiadanie.

Službu elektroinštalácie bytov a domov ponúkame až v 5 krajoch. Neváhajte nás kontaktovať, kvalitu a profesionalitu našich služieb môžu oceniť napríklad aj obyvatelia v týchto mestách a obciach: Topoľčianky , Skýcov , Jablonec , Trenčianske Teplice , Močenok , Blažovce , Veľký Ďur , Ľubochňa , Breza , Vlčany , Veľká Hradná , Záhorská Ves , Medzibrodie nad Oravou , Dražkovce , Radošovce , Čierny Brod , Malé Kozmálovce , Terchová , Tomášikovo , Palárikovo , Abramová , Horné Zelenice , Krpeľany , Jasenová , Slovenské Pravno alebo Ludanice .
Notice: Undefined index: productttt in /var/www/clients/client1286/web3682/web/core/core.php on line 183 
Partneri
Instavex s.r.o.

Ponúkame elektroinštalačné, plynoinštalačné, kúrenárske, maliarske práce a výstavbu domov. BEZPLATNÉ obhliadky a cenové ponuky. Obklady a sanita až o 25% lacnejšia.

Kontakt

Karpatské námestie 10
83106 Bratislava

tel: 0917 751 129
email: instavex@instavex.sk

Pracovná doba

Pon. - pia.: 8:00 - 16:00

Mám záujem o ponuku o BEZPLATNÚ nezáväznú obhliadku a ponuku
budeme vás kontaktovať
v čo najkratšom čase
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1286/web3682/web/temps/header.php:70) in /var/www/clients/client1286/web3682/web/code/site-stats.php on line 60